ranking

Benefity a potenciální rizika sér na řasy

Existuje vůbec sérum bez vedlejších efektů? Pokusíme se na tento problém zaměřit v našem srovnání sér na řasy.

Benefity sér na řasy

Skvělá věc na sérech na řasy je to, že obsahují přírodní ingredience. Extrakty z rostlin vylepšují kondici řasy a vyživují řasový folikul bez poškozování jemné pokožky okolo očí. Seznam ingrediencí byl sestaven tak, aby splňoval to, k čemu má určité sérum sloužit. Většina produktů na trhu je bezpečná a může být použita lidmi s kontaktními čočkami nebo těmi, co jsou po chemoterapii.

Efektivita a rychlé výsledky jsou další benefity sér na řasy, oproti například klasickým olejíčkům. Některé produkty slibují, že první výsledky budou vidět již po 2 týdnech pravidelného používání. První měsíc je doba, kdy jsou řasy vyživovány a hydratovány. Prodloužení a ztluštění řas bude tedy viditelné až po této fázi v následujících týdnech léčby.

Aplikace séra na řasy by měla být snadná. Většina produktů má tekutou konsistenci a na oční linku je nanášena pomocí špičatého, malého kartáčku. Jiná séra mají kartáček podobný řasence, díky kterému pokryjete řasu sérem od kořínků až ke konci řasy.

Jaký je potenciální risk při používání séra na řasy

Ačkoli jsou séra na řasy plná přírodních ingrediencí, je možné, že Vaše tělo bude špatně na jednu z nich reagovat. Alergická reakce je běžný fenomén, jakmile jde o produkty na řasy. Kůže okolo očí je velmi citlivá a jemná. Pokud nejdříve ozkoušíme alergickou reakci na našem zápěstí, jistě to nebude tak nepříjemné, jako zjistit ji při podráždění oka. Tedy, abyste se vyhnuli podráždění oka, prostě kapku séra nejdříve naneste na jemnou kůži na zápěstí. Jakmile se objeví zarudnutí či svědění, je jasné, že tento produkt na oko nanést nechcete.

© 2021 "Nejlepší sérum na řasy" All Rights Reserved