ranking

Jednou delší a tlustší řasy prosím!

Co by žena udělala, aby vypadala skvěle? Asi snad cokoli. Byly jsme vychovány s vědomím, že musíme až trpět, abychom byly krásné. Není to tak daleko od pravdy. Od doby co byla vytvořena séra na řasy, si však můžete užít bezbolestnou krásu ženství.

Co dělá sérum na řasy?

Séra na řasy jsou kosmetické produkty, které vylepšují řasy. Klinické testy prokázaly, že jsou bezpečné a účinné, jakmile jde o prodlužování a ztlušťování řas. Nejlepší výsledky se dostaví, jakmile je složení séra přírodní. Nejběžnější komponenty použité v sérech jsou: kyselina hyaluronová, Aloe Vera, karnitin, vitamíny E a B5 a extrakty a oleje z ovoce a semínek. Poslední zmíněné dodávají hlubokou hydrataci a např. Kyselina hyaluronová zase regeneruje strukturu řasy. Dobré sérum na řasy je univerzální lék pro krátké a řídké řasy.
Séra jsou doporučena všem, kdo si chtějí zlepšit stav svých řas. Je to skvělý produkt i pokud jste zrovna po umělém prodloužení řas. Pokud Vaše krátké řasy potřebují povzbudit, sérum je odpověď.

Jak použít sérum na řasy?

Sérum na řasy bude fungovat pouze, pokud ho budete používat tak, jak Vám diktuje výrobce. Standardní léčba trvá 2 až 4 měsíce. Aby se sérum dostalo hluboko do folikulu řasy, kůže musí být před nanesením suchá a čistá. Jedině tak se mohou aktivní činitelé absorbovat pořádně do pokožky a maximálně fungovat. Většina sér se aplikuje přímo na oční linku, co nejblíže kůži to jde. Je důležité být opatrný, aby se sérum nedostalo do oka.
Všechna séra jsou jen pro externí užití. Pokud se sérum dostane do oka, vypláchněte oko pořádnou dávkou teplé vody. Pravidelné používání je klíčem k úspěchu. Pamatujte si, řasy nenarostou během noci, buďte trpěliví a používejte sérum pravidelně.

© 2021 "Nejlepší sérum na řasy" All Rights Reserved