ranking

Fakta a mýty o sérech na řasy

Je těžké rozhodnout, co je vlastně pravda a co lež ohledně sér na řasy. Vedou se na toto téma rozpory. Pokud jste ztraceni a nevíte, co si myslet, tady je objasnění.

Séra na řasy fungují – PRAVDA

Efektivita většiny sér na řasy byla testována a prokázána ještě dávno před tím, než vůbec byla séra uvedena do prodeje. Každá společnost je ze zákona povinna provést spoustu rozsáhlých dermatologických a očních testů. Na internetu je spousta recenzí napsaných nezávislými novináři, blogery nebo kosmetickými umělci, kteří potvrzují, že séra řasy dokáží významně vylepšit.

Snadná aplikace – PRAVDA

Kartáček séra na řasy je vyroben ze syntetických štětinek, díky kterým lze přesně nanést sérum tam, kam potřebujete. Způsob je stejný, jako když nanášíte tekutou linku. Většina sér zaschne během pár sekund a nezanechává lepkavou vrstvu na víčku.

Aplikátor jako u řasenky – MÝTUS

Řasenkový kartáček nedokáže nanést sérum tak, aby sérum působilo i na řasový folikul, tedy produkt nebude tak efektivní. Špičatý kartáček, který na kořeny dosáhne, je vždy lepší.

Séra na řasy jsou nebezpečná – MÝTUS

Každé sérum na řasy by mělo být pro okolí očí bezpečné. Vedlejší efekty, jako je změna barvy panenky nebo slepota jsou velmi vzácné a způsobují je produkty na předpis. Rozsáhlé testy dokazují, že sérum je bezpečné pro zdraví člověka a nezpůsobuje žádné nepříjemnosti.

Přírodní ingredience – PRAVDA

Séra na řasy jsou plná přírodními minerály a ingrediencemi rostlinného původu. Nejběžnější komponenty jsou protizánětlivá Aloe Vera, zjemňující zelený čaj a hydratující ricínový olej.

Kvalita=cena – PRAVDA

Séra na řasy se staly velmi oblíbeným produktem. S větší poptávkou se zvyšuje obecný zájem o produkt. Tedy pokud pak hledáte na internetu, je snadné narazit na falešná séra na řasy. Je snadné zakoupit falešný produkt na Ebay, který stojí méně. Aktivní činitele v séru na řasy jsou dražší, a tedy celý produkt vždy bude trochu dražší. Pokud se rozhodnete zakoupit sérum na řasy, vždy ho kupujte od výrobce, i kdybyste měli platit více. Jedině tak si můžete být jisti, že dostanete to, za co jste zaplatili.

© 2021 "Nejlepší sérum na řasy" All Rights Reserved